Veldvoetbal
U bent hier: Nieuws » 2013 » Zaalvoetbaltoernooi 4 januari 2014.

Zaalvoetbaltoernooi 4 januari 2014.

Hallo voetbal vrienden van SV Ens,

Hierbij het programmaboekje van het SV Ens Zaalvoetbaltoernooi dat op 4 Januari 2014 zal plaatsvinden in de sporthal “Evert van Benthem” te Ens. We hopen dat jullie er net zo veel zin in hebben als wij.
Als u of uw kind niet staat ingedeeld maar wel graag mee wil doen, kom dan gewoon 15 minuten voor de tijd bij de desbetreffende leeftijdscategorie en meld u bij de toernooileiding aan de wedstrijdtafel, dan kunnen we kijken of we u of uw kind nog kunnen indelen.
Lees nog even de regels door, iedereen sport in eigen tenue, voor één keertje drinken en iets lekkers wordt gezorgd.
Tenslotte wensen wij iedereen een gezond en succesvol 2014 toe, en voor 4 januari een hele fijne en sportieve dag!

Klik HIER voor het programmaboekje.

Met vriendelijke groeten,
De Toernooi Commissie


Sponsoren
 • zuidberg
 • baas
 • teqz
 • zuidberg
 • logo gaslicht
 • cameranu
 • toto
 • rabobank
 • fredfeijth
 • tamek
 • pbsound
 • ojsport
 • sportdorp