Veldvoetbal
U bent hier: Nieuws » 2017 » Jeugdburgermeester Jens op Jeugdjournaal.

Jeugdburgermeester Jens op Jeugdjournaal.

Vanochtend (zaterdag) zijn er opnames gemaakt door Het Jeugdjournaal op 'Sportpark De Seidelhorst'.
Zij waren daar om een artikel te maken over Jens van Leeuwen, onze jeugdburgermeester. Hij maakt zich sterk voor het hergebruiken van sportartikelen die een 2e kans verdienen, zodat ieder kind de mogelijkheid heeft een sport te beoefenen waarbij deze sportattributen nodig zijn.

Hij heeft daarvoor de NOP-kast bedacht. De bedoeling is dat mensen hun oude sportartikelen in deze kast kunnen leggen, zodat deze weer uitgegeven kunnen worden aan kinderen die het minder goed hebben.

Jens en een paar van zijn ploeggenoten zijn geïnterviewd door een filmploeg van Het Jeugdjournaal. Ook Jeugdcommissievoorzitter Bert Meijer komt aan het woord.

De uitzending zal vanavond, zaterdag 23 september, om 19.00 uur plaatsvinden op NPO 3.

jeugdjournaal

jens

uitleg kast

 

 


Sponsoren
 • zuidberg
 • baas
 • teqz
 • toto
 • ojsport
 • tamek
 • fredfeijth
 • logo gaslicht
 • sportdorp
 • cameranu
 • rabobank
 • pbsound