Veldvoetbal
U bent hier: Nieuws » 2018 » Eerste bekerduel Ens

Eerste bekerduel Ens

31-8-2019 vv AK – sv Ens, bekerwedstrijd

De dag van de gemiste kansen.

Zo daar zijn we weer. Na het net niet halen van promotie naar de 4e klasse, en een wel verdiende vakantie zijn we weer begonnen aan een nieuw seizoen.  Na al een paar weken trainen, een oefen potje tegen R.K.O. 1-0, waarbij het licht weer uitviel na 70 min, en het 10dorpentoernooi (gelijk tegen Espel en Tonego, volgende ronde een blamage op de mat neer leggen tegen R.K.O.) mochten we vandaag tegen vv AK (klasse 5F) uit Kerkenveld (tegen Hoogenveen aan) voor de beker. De door de nodige afwezige spelers (Tom, John, Jim vriendenweekend, Gijs en Twan werken, Robin nog niet fit genoeg, Koen O die nog niet getraind heeft, Richard nog op vakantie, Jurre die aangegeven had tot November niet te willen spelen ivm zijn opleiding) moesten we vandaag een beetje improviseren in de opstelling. Het werd vandaag een 1-3-4-4 opstelling, Frank op goal, Roy Mark, Toer daarvoor, Michiel, Gerben, Manasse, Tony op het middenveld, Dennis, Koen K en Kay voorin, op de bank Michel S en Jurre (die mede door te weinig spelers wel ff mee wou. Na een goeie 50 min aangekomen op het oog een mooie accommodatie, strak veld vanaf de zijkant, kleine tribune, dus dit belooft wat moois hopelijk. Na een kleine teambespreking waarin Richard zijn plannen voor vandaag uitlegde mochten de mannen het veld op voor de warming-up. Maar het leek allemaal mooier dan dat het er uit zag, lang en droog gras, kale plekken (waar het inzaaien ook geen zin heeft gehad, net als in Ens), dus we moesten dealen met de omstandigheden. Om 14:30 klinkt dan het fluitsignaal, Ens gaat redelijk van start, wat in de 11e min een kans oplevert voor Koen als Gerben de bal van rechts voor geeft bij de 2e paal, maar hij verzuimt om te scoren, rebound weet Tony de bal er ook niet in te krijgen. Na een kwartiertje krijgt ook vv AK een kansje, maar de kopbal wordt door Frank gepakt. Enkele minuten later nog een schot van Tony maar de keeper redt weer goed. Tot de 32ste minuut gebeurt er niet zoveel, maar dan krijgt Roy de bal op het middenveld, hij loopt op, speelt de verdediger uit, via de kluts komt de bal bij Manasse, hij krijgt een 100% kans om te scoren, maar schiet de bal naast. Even later nog een kopbal van Kay, maar ook deze wil er niet in. Tot de 39ste min, als vv AK een vrijetrap krijgen, maar ze leveren zo de bal in bij Tony. Hij wil hem daarop breed leggen op Koen, maar weer zit er een verdediger tussen, maar niets is minder waar, via hem gaat de bal keurig in de hoek van zijn eigen doel, 0-1. Vlak voor rust legt Dennis nog aan voor een schot,  maar deze vliegt over de ballenvanger. Rust. Na de rust als iedereen een beetje bij is gekomen op deze warme dag, gaat Ens weer in de aanval, weer een schot van Dennis, maar zijn vizier staat nog niet helemaal goed, over. Een kopbal van vvAK gaat ook naast het doel van Ens. Als Toer in de 50ste min Koen diep stuurt op links, moet hij zich langs de verdediger worstelen om bij het doel te komen, hij schiet, maar weer redt de keeper goed, misschien had Koen hem wel terug moeten leggen op zijn medespelers die hem zo binnen konden schuiven. Het blijft nog steeds 0-1, maar als Kay halverwege de 2e helft iedereen op de achterlijn omspeelt , komt hij bij de keeper uit, maar ook Kay weet niet te scoren, rebound kopbal van Dennis, maar weer staat de keeper goed te keepen.  In de 70ste minuut wordt Frank weer ff getest, hij wordt ingespeeld door een medespeler, maar wil op dit veld in 1x de bal doorspelen, maar dat gaat niet goed. De bal komt bij de spits terecht, die schiet maar via Roy en Gerben die de bal van de lijn haalt gaat de bal er niet in, gelukje voor Frank. In de laatste minuut krijgt Ens nog een kans om te scoren. Diepe bal van Toer op Tony, die legt de bal breed op Jurre (gelegenheid spits), maar mede door het veld, en misschien ook door zijn talent J weet hij de bal er niet in te krijgen voor een leeg doel. Het blijft vandaag 0-1 voor Ens. Volgende week 7-9 moet Ens het thuis opnemen tegen VHK om 15:00. We zien jullie dan graag weer langs de kant voor een nieuw seizoen.


Sponsoren
 • zuidberg
 • baas
 • teqz
 • logo gaslicht
 • toto
 • fredfeijth
 • zuidberg
 • rabobank
 • cameranu
 • sportdorp
 • tamek
 • pbsound
 • ojsport