Veldvoetbal
U bent hier: Nieuws » 2018 » 6-10-’18 S.V. Ens 1- S.C. Espel.

6-10-’18 S.V. Ens 1- S.C. Espel.

6-10-’18 sv Ens- sc Espel.

Na een zwaar bevochten 0-1 overwinning in en tegen Blokzijl, vorige week zaterdag , op een matig/slecht veld. Stond nu de polderderby thuis tegen Espel op het programma. Dus is/was iedereen gebrand om te winnen, mede omdat de trainer van Espel enkele jaren geleden vroegtijdig was opgestapt bij Ens, wat nog oud zeer bij de voorzitter oplevert. En hij probeert de jongens te stimuleren met een krat bier bij winst. Omdat het de week van de scheids was, kreeg hij van te voren een applaus, wat later ook zijn enige applaus bleek. Maar we zijn begonnen. Een wat twijfelend begin van beide kanten, ontstaat er een kleine scrimmage voor het doel van Espel, maar de bal valt net niet goed voor de voeten van een speler van Ens. In de 6e minuut komt Tony gevaarlijk door in de 16 van Espel, alleen hij krijgt een schop tegen zijn enkel te verduren, wat ze aan de waterkant nog wel konden horen, alleen de scheids niet, want die wuift het weg, ter ontsteltenis van iedereen , zelfs Espel. Maar het spel gaat verder. Na een schot uit de 2e lijn, wat over gaat bij de goal van Espel, en wat speldenprikjes van beide kanten, krijgt Ens een penal in de 25ste minuut, als Kay geraakt wordt als hij wil schieten. Als Tony de bal neerlegt, wordt hij overgehaald door Koen dat hij hem wil nemen. Echter is dit niet echt overtuigend, als ook de keeper nog geblesseerd op de grond ligt, duurt het allemaal wat langer, en ook de concentratie neemt wat af. Aanloop, schot, gemist, de keeper stopt zelfs de penal, mede ook omdat hij niet goed ingeschoten wordt. Het duurt weer even voordat er weer wat gevaar komt voor beide doelen. In de 35ste minuut krijgt Espel een goeie kans, maar de bal wordt van de doellijn geredt. De laatste minuten van de 1ste helft zijn voor Espel, waar ze nog wat kleine kansjes krijgen. Rust. In de 2e helft wordt Kay diep gestuurd in de 48ste minuut, maar de keeper redt net. 2 minuten later krijgt Ens een vrije trap, als die genomen is, komt de bal voor de voeten van Gijs, maar die vergeet te scoren. Na een schot van Roy uit de 2e lijn, die er niet in gaat. Komt Espel er enkele minuten later gevaarlijk uit. Waarbij de spelers van Ens denken aan buitenspel (wat later niet zo bleek, er stond nog een speler van Ens), scoort Espel de 0-1 in de 57ste minuut. Ens krijgt 3 minuten later een corner, maar de bal wordt van de doellijn gehaald, nadat hij ingebracht is. Na nog wat kansjes voor Koen in de 73ste en 78ste minuut, maar de keeper redt goed. Even later krijgt Ens een vrije trap in de 16m, als de keeper de bal te lang vasthoudt. Dit levert na het nemen niks op, zelfs Espel komt er in de counter er gevaarlijk uit, maar dit levert niks op. In de 83ste minuut kopt Ens de bal tegen de onderkant van de lat aan, maar hij stuitert de verkeerde kant op, het doel uit. Ens is goed aan het doordrukken in de hoop op de 1-1 te maken. Wanneer Kay goed oplet bij een doorschietende bal, scoort hij de verdiende gelijk maker, 1-1. Ens krijgt in de resterende minuten nog wat kansjes, maar dat levert niks op. Zelfs een verwoestend hard schot van Twan uit de 3e lijn, levert niks op, hij gaat net naast. Het blijft 1-1, waarbij de toeschouwer misschien wel de winnaar is, met niet heel goed voetbal, maar wel een spannende pot, was het voor hun wel leuk. Volgende week, 14:30, uit naar Bakhuizen. Nieuwe ronde, nieuwe kansen.


Sponsoren
 • zuidberg
 • baas
 • teqz
 • fredfeijth
 • rabobank
 • toto
 • pbsound
 • logo gaslicht
 • tamek
 • ojsport
 • zuidberg
 • cameranu
 • sportdorp