Veldvoetbal
U bent hier: Nieuws » 2018 » 13-10-2018, r.k. Bakhuizen – s.v. Ens

13-10-2018, r.k. Bakhuizen – s.v. Ens

13-10-2018,   r.k. Bakhuizen – s.v. Ens

Daar zijn we weer na een lange reis, met wat omwegen en op onthoudingen, moeten we het vandaag opnemen tegen r.k. Bakhuizen. Het is een prachtige dag, de zon staat hoog aan de hemel en met een mooie accommodatie en een goed gevoel, belooft het een mooie voetbalmiddag te worden. Ens gaat goed van start, met gelijk een schot van Jurre, maar de bal gaat net over. In de 11e minuut verovert Tom goed de bal op het middenveld, loopt goed door. Hij weet de bal bij Koen te krijgen, die schiet, passeert de keeper , maar daar stond nog een verdediger die de bal tegen hield. Na 23 minuten krijgt Bakhuizen hun 1ste kansje, maar dit levert hun niks op. Als Ens nog 2 vrije trappen in de 1ste helft krijgt, en Bakhuizen een kans wat net over gaat in de 45ste minuut, blijft het bij rust 0-0. Een 1ste helft wat zich vooral op het middenveld afspeelt. Na wat omzettingen in de rust, beginnen we aan de 2e helft. De 1ste mogelijkheid dient pas aan na 20 minuten. De bal wordt goed voorgegeven vanaf links, de bal komt voor de voeten van Gerben. Maar als die wil uithalen vanaf de 16, krijgt hij een duw in zijn rug, en door zijn onbalans verdwijnt de bal naast het doel. Enkele minuten later komt Bakhuizen eruit, de bal wordt voorgegeven, en door een kopbal, komt de bal op de paal terecht. Ens komt hier goed weg. De rest van de 2e helft speelt zich ook rond de middencirkel af. Tot dat Tom aan de linkerkant goed opkomt, actie maakt op de achterlijn, voorgeeft, maar dan reageert er niemand goed, zodat ze de bal in de touwen kunnen schieten. Het blijft dus bij een teleurstellende 0-0. Een wedstrijd om snel te vergeten. Volgende week is er geen programma, 27 okt staat Ens-ijvc op het programma.


Sponsoren
 • zuidberg
 • baas
 • teqz
 • fredfeijth
 • zuidberg
 • cameranu
 • ojsport
 • rabobank
 • logo gaslicht
 • sportdorp
 • pbsound
 • tamek
 • toto