Veldvoetbal
U bent hier: Nieuws » 2018 » 27-10-2018 Ens1- IJVC 1

27-10-2018 Ens1- IJVC 1

Vandaag staat de wedstrijd tegen de ploeg uit IJlst op het programma. Tegen deze ploeg speelt Ens al jaren lang. Als de ene ploeg promoveerde ging de andere ook mee, zelfde was omgekeerd ook bij degradatie, dus ze zijn geen onbekende van elkaar.

15.00 uur klinkt het fluit signaal voor de aftrap. Ens gaat gelijk goed van start, wat een goal in de 3e minuut oplevert, als de verdediging van IJVC mistast en Tony goed oplet, scoort hij vanaf 18 meter de 1-0. Maar dit is helaas van korte duur, als Kay de bal op het middenveld verliest en IJVC doorloopt op Richard. De bal gaat via Richard omhoog en Jurre probeert hem nog uit het doel te halen, maar komt net te kort, 1-1 in de 7e minuut. Even later krijgen de gasten een dot van een kans, maar Richard redt goed.  Ens herstelt zich, en krijgt wat veld overwicht. Kay komt in de 23ste minuut door op rechts, geeft voor, maar de bal komt net niet bij Tony. Als Roy de bal van achteruit geeft op Kay in de 26ste minuut loopt hij door en schiet vanaf 16 meter, de keeper gaat niet helemaal vrijuit, waardoor de bal in het doel beland, 2-1. In de 32ste minuut krijgt Ens een vrijetrap aan de zijlijn, Jurre legt de bal over de verdediging heen, Gijs krijgt hem voor zijn voeten, bedenk zicht niet, schiet, naast, het blijft 2-1. IJVC komt in de 38ste minuut op 2-2 als de bal vanaf rechts voor gegeven wordt en er een speler van hun helemaal vrij staat in de 16 en alle tijd heeft om te scoren. Vlak voor rust komt Ens goed weg, als er een overtreding gemaakt wordt in de 16, maar de scheids ziet er niks in. Rust.

Gelijk na rust krijgt Tony een kans, maar schiet vanaf 16 meter net naast. In de 56ste minuut komt IJVC op 2-3, als Ens niet goed staat en oplet, scoren ze. 10 minuten later krijgt IJVC wel een penalty, als Robin een overtreding maakt, denkt de scheids, of was het een optelsom!!!  Ze komen op 2-4. Ens is een beetje van slag en komen er ook niet meer uit. IJVC komt er in de 88ste minuut nog wel een keer uit, als ze er met hun drieën doorkomen, en 1 man van Ens meeverdedigd en de rest blijft staan kijken, maar ze schieten net naast. Ze krijgen nog 1 kans in de laatste minuut maar die koppen ze ook net naast. Het blijft 2-4 en terechte overwinning van de gasten, Ens was niet in hun goeie doen.

Volgende week 16.30 uur uit naar Steenwijkerboy`s.


Sponsoren
 • zuidberg
 • baas
 • teqz
 • ojsport
 • toto
 • fredfeijth
 • tamek
 • pbsound
 • cameranu
 • zuidberg
 • logo gaslicht
 • sportdorp
 • rabobank