Veldvoetbal
U bent hier: Nieuws » 2018 » SVBS 77 1 – sv Ens 1

SVBS 77 1 – sv Ens 1

17-11-’18   SVBS 77 – sv Ens

Ens behoudt de aansluiting bij de bovensten.

Na een weekje rust gehad te hebben, stond vandaag de wedstrijd tegen SVBS77 uit Belt-Schutsloot op het programma. Vandaag konden we ook weer gebruik maken van enkele spelers die van blessures zijn terug gekomen. Dennis na lange tijd hersteld van zijn liesblessure en Tom (knie) en Arjan (voet) zijn na enkele weken ook weer fit. Aangekomen in het prachtige Belt-Schutsloot, ligt het veld er op het 1e gezicht goed bij. Maar tijdens de warming-up bleek het toch anders. De huismol van SVBS had aardig wat schade aangericht op het veld, hij had een spoor vanaf het doel tot aan de zijlijn getrokken, met her en der nog wat hoopjes. Ook de gemeente was bezig geweest met gaten prikken en zand strooien, wat niet overal goed verspreidt lag. Dus de mannen moesten vandaag aan de bak op dit veld om er iets goeds van te maken. Na het fluitsignaal is het begin wat slordig, veel balverlies van beide kanten. Tot de 4e minuut, als Dennis een kans krijgt. Maar zijn schot wordt geblokt, waarna de bal voor de voeten van Manasse komt, maar zijn schot wordt door de keeper gepakt. Enkele minuten later krijgt dezelfde Dennis weer een kans, als hij alleen op de keeper afgaat, maar zijn schot wordt door de keeper gepakt. In de counter staat Ens niet goed, waardoor er een speler van SVBS alleen op Richard afgaat. Maar ook hij pareert de bal goed, in de rebound blokt Tom de bal nog goed. In de 13e en de 14e minuut krijgt Ens nog 2 goeie mogelijkheden. Eerst wordt Kay diep gestuurd door Tony, maar zijn schot gaat over. Iets later geeft Jim de bal voor op het hoofd van Dennis, maar hij kopt de bal in de handen van de keeper. Ook SVBS krijgt zijn kansjes. Een vrijetrap wordt ingekopt, maar weer redt Richard goed. Hij gooit de bal gelijk naar voren, Dennis en Kay counteren er uit, maar dit levert niks op, als ze bal naast het doel schieten. In de 24ste minuut onderschept Tony de bal op de helft van SVBS, loopt richting het doel, en schiet de bal goed binnen, 0-1. Lang kan Ens hier niet van genieten. Als 3 minuten later SVBS een vrijetrap krijgt op de helft van Ens. De bal wordt strak in de 16 gegooid. Tom kopt de bal weg, maar valt voor de voeten van een speler van SVBS, die bedenkt zich niet en scoort de 1-1. De resterende tijd van de 1e helft gebeurt er niet zoveel, alleen veel balverlies van beide kanten. Tot de laatste minuut, als de keeper van SVBS (wat later een veldspeler bleek te zijn, ivm 2 geblesseerde keepers) de bal slecht uitschiet in de voeten van Kay, maar zijn schot gaat net naast. Een niet hele beste 1e helft van beide kanten, en het staat 1-1 bij rust. Maar door de foutjes en kansjes had 3-3 ook zomaar op het scorebord kunnen staan. Hopende op een leukere 2e helft, maar niets is minder waar. Het 1e kwartier na rust gebeurt er nog niks van beide kanten. Tot de 60ste minuut, als Ens er met 3 man uitkomt tegen 1 van SVBS, maar dit spelen ze slecht uit, en dit levert ook niks op. Hierna wisselt Ens, Koen komt erin voor Jim, Manasse verruilt het veld voor Arjan. Waardoor Jurre doorschuift, en voor wat extra stootkracht en power op het middenveld gaat zorgen. In de 63ste minuut verovert Koen gelijk de bal op de helft van SVBS, bedenkt zich niet, en zijn zondagsschot dwarrelt zo in de kruising, 1-2. Enkele minuten later wordt Kay weer diep gestuurd door Tony. De verdediger van SVBS onderschept de bal, en speelt de bal terug op de keeper. Alleen gaat dit niet helemaal goed, waardoor de bal de keeper passeert en Koen die goed oplet de bal binnen kan tikken, 1-3. SVBS krijgt ook nog een kans. In de 76ste minuut krijgen ze een vrijetrap op de helft van Ens. De bal wordt in de 16 gelegd, en verlengt met het hoofd door een speler van SVBS, maar de bal gaat via beide palen het doel weer uit. Ens komt hier goed weg. 10 minuten voor tijd gaat Jurre aan de linkerkant goed door, geeft een voorzet over de grond, de keeper duikt hierbij over de bal heen en Kay schiet de 1-4 binnen. Als Dennis in de 85ste minuut de bal voorgeeft op Kay, legt deze hem terug op Tony, die plaatst de bal in de verre hoek en scoort ook zijn 2e goal, 1-5. Dit levert voor Ens een goeie overwinning op. Ens stijgt naar de 4e plek, en houdt hierdoor de aansluiting op Espel en HJSC, die koploper zijn. Volgende week thuis tegen EBC, om 15:00 uur.

Opstelling: Richard, Robin(80ste Toer), Roy, Tom, Jurre, Manasse(60ste Arjan), Tony, Gijs, Jim(60ste Koen), Kay, Dennis.


Sponsoren
 • zuidberg
 • baas
 • teqz
 • tamek
 • logo gaslicht
 • fredfeijth
 • sportdorp
 • pbsound
 • toto
 • cameranu
 • rabobank
 • zuidberg
 • ojsport