Veldvoetbal
U bent hier: Nieuws » 2019 » De Sweach - Ens

De Sweach - Ens

Vandaag moesten we afreizen naar Beetsterzwaag, om het op te nemen tegen De Sweach. De laag geklasseerde ploeg uit Friesland, stond 3e van onder, dus hoopte de mannen aan hun zelf vertrouwen en het doelgemiddelde te kunnen werken.  Ens begon een beetje afwachtend en slordig  aan de wedstrijd. Na 4 minuten, scoorde De Sweach al. Jim, speelde achterin de bal breed door het midden, Gijs probeert de bal nog te redden, maar verliest ook zijn duel. De bal wordt op de spits gespeeld, en deze weet te scoren. Alleen staat deze buitenspel, waardoor de goal afgekeurd wordt. Ens komt hier goed weg. Ens komt hierna langzaam uit hun schulp. Wat in de 10e minuut de eerste doelpoging oplevert. Robin geeft de bal van rechts hoog voor op Gijs, die kopt de bal diagonaal in, maar de keeper redt op het laatste moment. Diezelfde Gijs heeft enkele minuten later nog een mogelijkheid, maar zijn schot gaat net naast. In de 22ste minuut krijgt Ens een corner. Koen legt de bal hoog voor het doel, Roy krijgt zijn hoofd er tegenaan, maar weer staat de keeper in de weg. Koen krijgt 10 minuten later ook een kans om te scoren als Gerben hem weg stuurt, maar ook hij stuit op de keeper, die de bal tot corner verwerkt. Uit de corner, die weer hoog ingebracht wordt, kan Gijs weer koppen. De bal vliegt richting de kruising, maar weer redt de keeper prachtig. De Sweach deelt iets later nog een speldenprikje uit, maar hun schot gaat over het doel van Richard. Rust. Ens begint de 2e helft weer erg zwakjes. Dit resulteert in erg veel bal verlies en slordige passes. Het duurt dan ook tot de 66ste minuut, als de ingevallen Kay een kans krijgt om te scoren, maar zijn schot gaat hoog over, zelfs over de ballenvanger. Veel gebeurt er vanmiddag niet meer. Tot de laatste minuut. De bal wordt hoog voor gegeven op Koen. Die heeft de mogelijkheid om te scoren. Alleen trekt hij zijn hoofd in, of vergeet te scoren, of is bang om te scoren. In ieder geval gaat de bal over de achterlijn, ipv de doellijn. De Sweach is uiteindelijk tevreden met een puntje, want het blijft vanmiddag 0-0. Er heeft vanmiddag niemand een voldoende gehaald, behalve de keeper van de tegenstander. Hopende dat het knopje om gaat bij de spelers van Ens, want volgende week moeten ze het thuis opnemen tegen het lastige Espel. We zien jullie weer graag langs de kant, om de spelers aan te moedigen.

Opstelling: Richard, Robin, Michiel, Toer (Kay 60ste), Jim, John, Gijs (Manasse 70ste), Gerben (Tony 60ste), Koen, Roy, Dennis.


Sponsoren
 • zuidberg
 • baas
 • teqz
 • sportdorp
 • logo gaslicht
 • cameranu
 • ojsport
 • fredfeijth
 • tamek
 • pbsound
 • rabobank
 • zuidberg
 • toto