Veldvoetbal
U bent hier: Nieuws » 2019 » Ens 2 op bezoek bij Joure 5.

Ens 2 op bezoek bij Joure 5.

Afgelopen weekend moest Ens 2 aantreden tegen Joure 5. Joure heeft tot dusverre evenveel punten gehaald als Ens. Om half drie wordt er afgetrapt en al gauw wordt duidelijk dat Ens het betere van het spel heeft. In de 30e minuut brengt Leon op, aangeven van Roald, met een goed geplaatst afstandsschot Ens terecht aan de leiding. Dit is tevens de ruststand. Ook de 2e helft heeft Ens een overwicht en in de 65e minuut weet Joost heel beheerst te scoren uit een mooie voorzet van Anthony. Dit is het sein voor Joure om de laatste 20 minuten alles uit de kast te halen en gaat dan ook vol op de aanval spelen. Joure weet 10 minuten voor tijd de aansluitingstreffer te maken en gaat vol goede moed door. Ens weet niet te profiteren van de ruimte die Joure weggeef en hierdoor blijft het tot de laatste minuut spannend. Echter mede door voortreffelijk keeperswerk van Frank en de werklust van de hele ploeg weet Ens de voorsprong te behouden en knokt zich naar een 1-2 eindstand. Volgende week komt Urk 6 naar Ens en wacht een nieuwe uitdaging.


Sponsoren
 • zuidberg
 • baas
 • teqz
 • fredfeijth
 • pbsound
 • ojsport
 • logo gaslicht
 • tamek
 • sportdorp
 • cameranu
 • rabobank
 • zuidberg
 • toto