Veldvoetbal
U bent hier: Nieuws » 2019 » Erik Hanekamp tekent contract.

Erik Hanekamp tekent contract.

Bestuur SV Ens is zeer verheugd dat Erik weer terug is als trainer voor het 2e elftal.  Na een jaar geen voetbal voor Erik,  was de Technische commissie op zoek naar een goede trainer die past bij SV Ens. Gelukkig heeft Erik uitgesproken dat hij binnen SVE de functie van trainer op zich wil nemen. Het 2e elftal is een jeugdig elftal met een mix  van  A junioren en ervaren 2e elftal spelers. In de KNVB beker zijn er al 2 wedstrijden gewonnen. Komende zaterdag 15 uur de 3e wedstrijd in de beker, bij winst gaat het 2e  door in de KNVB beker.  

Wij wensen Erik veel plezier met sportieve successen dit seizoen. Naast Erik wordt de technische staf gevormd door Rimmie Hylkema en Cor Tolsma.
Erik contract  
  
  
  
  
  
  
  
 
 
 Sponsoren
 • zuidberg
 • baas
 • teqz
 • fredfeijth
 • pbsound
 • cameranu
 • rabobank
 • logo gaslicht
 • tamek
 • toto
 • sportdorp
 • ojsport
 • zuidberg