Veldvoetbal
U bent hier: Nieuws » 2019 » Woudsend – sv Ens

Woudsend – sv Ens

26-10-2019 Woudsend – sv Ens

Ens moest vandaag op bezoek bij de gastheren uit Woudsend. Afgelopen seizoen had Ens het erg lastig tegen de stugge Friezen, uit won Ens nipt met 1-2 in de laatste minuut en thuis speelde Ens met 1-1 gelijk. Dus de mannen konden hun borst nat maken vandaag. Het was redelijk weer vandaag met een graad of 16 was het ideaal weer, alleen de wind waaide krachtig over het veld, daar moest wel rekening mee gehouden worden. Ens mistte vandaag de geblesseerden Kay en Koen, en Gijs was druk op het land in de aardappelen. Daardoor kwamen er 2 plekjes vrij in de selectie voor Remco de Olde en Leon Loosman (debuut).  Ens begon vandaag voortvarend, wat in de 5e minuut een 1ste schot op doel opleverde van Tony, alleen de keeper stond in de weg.  Een minuut later ligt de bal wel in het doel. Als Roy de bal voorgeeft, kan Gerben de bal wel achter de keeper krijgen, 0-1.  De goed spelende Gerben verovert in de 19e minuut de bal op het middenveld,  speelt de vrijstaande Tony in, en die steekt Jim weg. Die komt vrij voor het doel, en scoort beheerst de 0-2.  Even later krijgt Dennis nog een opgelegde kans, als Roy de bal bij Dennis weet te krijgen, weet alleen Dennis de bal niet achter de keeper te krijgen. Dit was het ideale moment om de wedstrijd op slot te gooien. Als Michiel iets later van achteruit probeert op te bouwen, speelt hij de bal precies bij de spits in zijn voeten, hij haalt uit, maar Richard redt goed. Woudsend wordt in deze fase iets sterker en Ens slordiger. Wat resulteert in de aansluitingstreffer in de 35ste minuut. Ens staat even niet goed in de omschakeling, waardoor de gastheren met 3 man op Richard af kan. Het redt nog goed op de 1ste schot, alleen de bal komt in de rebound bij de tegenstander in zijn voeten, en kan simpel binnentikken, 1-2. Veel gebeurt er niet meer voor rust. Als de 2e helft weer begint, en menigeen nog een plekje zoekt om te gaan zitten of staan, ligt de bal alweer in het netje, achter Richard, 2-2. Er gebeurt in de 2e helft nog genoeg aan beide kanten voor het doel. Roy, schotje naast, John die keihard over kopt, en Dennis die vergeet uit te halen om te scoren, en probeert Roy in te spelen, wat niet de juiste keuze was. Aan de andere kant zit Richard er een paar keer goed tussen bij hoge corners, en enkele schoten van hun leverde ook niks op. Het lijkt op een gelijk spel uit te draaien. Maar niks is minder waar. Als Ens een corner krijgt in de 83ste minuut, de bal wordt hoog ingebracht. Remco probeert de bal er in te koppen, maar kan er net niet bij. De bal blijft een beetje hangen, en valt uiteindelijk voor de voeten van Dennis neer. Die kan van dichtbij tussen iedereen door de bal binnen knallen, 2-3. De laatste minuten gebeurt er niet zoveel meer, waardoor Ens de 3 punten mooi mee naar huis kan nemen.  Volgende week moet Ens weer in de auto naar Friesland, om op bezoek te gaan bij De Sweach uit Beesterzwaag. We zien jullie graag daar weer langs de kant, voor de nodige support.

Opstelling: Richard, Robin, Michiel, Tom (Manasse 62ste), Toer (Remco 70ste), John, Gerben (Leon 75ste), Tony, Jim, Roy, Dennis.


Sponsoren
 • zuidberg
 • baas
 • teqz
 • zuidberg
 • sportdorp
 • fredfeijth
 • ojsport
 • pbsound
 • rabobank
 • toto
 • tamek
 • logo gaslicht
 • cameranu